No video

2Ton x Donjeta - Sa gabime (Official Video HD )

Am 7 Nov 2018 veröffentlicht
acromaxmedia.lnk.to/SaGabime
Music: 2Ton
Text: 2Ton
Beat: Genc Avdyli & Bini Diez
Metro Music
Diez Music
Available on:
Deezer: www.deezer.com/en/album/78039692
Spotify: open.spotify.com/album/40wpjNgBIxRnq4zrZycYoi
iTunes: itunes.apple.com/us/album/sa-gabime-single/1441547559?ls=1&app=itunes

KOMMENTARE

 • I am Frome German and Found that song are so amazing

 • ❤❤💙💙💚💚💛💛💜💜💖💖💕💕

 • Donjeta Ti me tjetren Une me tjetrin mo s'jena bashk Per ty e kom lon anash dhe veten amo jo tash Sa gabime, gabime i bone po kurr nuk t'lash Sa shum fjal kisha dasht me t'i thon Qe kurr s'ti thash 2Ton Qysh je kon dikur me mu A je njejt edhe me tjetrin? A je , a je , a je ? A je qajo qe ja thu fjalt e njejta sikur mu A ti a je , a je , a je Me ty u msova Per ty ndryshova ''Une edhe ti'' , t 'ardhmen planifikova E ron o kjo teme kur dashni nuk kem Ke thon shum sene qe s'duhen po sun t'harrova Sikur ti s'kam me dasht s'muj me dasht un T'u u munu me t'harru Po t'du ma shum Nese shihem e nuk folim mos u pafshim Sun po i kontrolloj kto ndjenja (Ref) Donjeta Ti me tjetren Une me tjetrin mo s'jena bashk Per ty e kom lon anash dhe veten amo jo tash Sa gabime, gabime i bone po kurr nuk t'lash Sa shum fjal kisha dasht me t'i thon Qe kurr s'ti thash 2Ton Hala km inati , hala kam inati pse nuk po t'harroj ca mki ba ti Hala nuk t'kam pa edhe hala sem ki pa ti shum u dashtem s'na buzqeshi fati T'kom pas pik t'dobt hala ty'kam dhe sot M'dhemb ma shum se ty nese un t'kisha pa me lot U ba nje koh e gat qe nuk t'kam pa deri sot her du me t'pa her nuk du me t'pa zemra kshtu po m'thot Sikur ti s'kam me dasht s'muj me dasht un T'u u munu me t'harru Po t'du ma shum Nese shihem e nuk folim mos u pafshim Sun po i kontrolloj kto ndjenja Donjeta Sikur ti, sikur ti s'kam me dasht un T'u u munu me t'harru Po t'du ma shum Nese shihem e nuk folim mos u pafshim Sun po i kontrolloj kto ndjenja (Ref) Ti me tjetren Une me tjetrin mo s'jena bashk Per ty e kom lon anash dhe veten amo jo tash Sa gabime, gabime i bone po kurr nuk t'lash Sa shum fjal kisha dasht me t'i thon Qe kurr s'ti thash (x2)

 • shum keng e mir

 • Veq sukse edh donjets per fekt zanin ju du dyve@2tonofficjal

 • Shum mir loqk

 • Autotune

 • 2Ton pa syze shyqyr o Zot 😍😍 😂😂👑👑💫💫

 • Shumë mir viq vazhdo

 • Shum emir kjo kenga ✌ ju lumt suksese

 • Sa gabime i bane e kurr nuk tlash sa shum fjal kisha dasht me ti than qe kurr sti thash 😔😔

 • si une edhe ijemi da

 • si une edhe ijemi da

 • Bravo breeee👌😘

 • Mjeshtri i blerjes se views-av.

 • Shuuum kang e mire! Perfekt!! Sidomos zani i Donjetes. Shum bashkpunim i mire !! Suksese

 • kann das jemand auf deutsch übersetzen??

 • Sa Ebukur konga dyy tt

 • Sa e bukur qe eshte kjo kenga ime e preferuar bravo 👏 ❤️❤️❤️❤️😁😁💋💋💋😍😘😘😘

 • like hiti osht kjo

 • 👌🏻👌🏻❤️😘

 • Malisheva Gurl 🇦🇱

 • Salam Albaniya, Azerbaydjan

 • Which language is this?😂

 • Schom mir

 • 😍😍😍😍

 • me mungon shum nje person. qe ni dit veq ka ik prej meje, skom mujt as lamtumir mi than. Prej qasaj date ma se kom pa as sjom ni me ta. Me mungon shum veq dije zemren ma ke thy e ma ke n‘xi! Po prap te dua edhe gjith ka met dasht. tkom pas gjithqka! Ishallah gjen qka po don se te une mir e ke pas po nuk ke dasht..

 • im Türkish I don't know (this Song Text) .anyway is this Song Perfect.Respect

 • de-tv.net/tv/video-ybbZmK-XsUM.html

 • Nice 🔥🔥🔥

 • O Donjeta I love your voice zemra e Vogel ta ha syrin 🇦🇱😘👀

 • Mallengjyese 🙏super

 • Super song 👌👌👌👌👍👍👍👍👏👏👏👏

 • Super🤩🤩🤩

 • Super 😍❤❤👏

 • Ich bin zwar türkin aber ich Feier dieses Lied so hart

 • Tedu zërat eperkryer Tu menu metharru podu mashum💖

 • Like nese medon se donjeta ka talente

 • Tu mendu met harru Po du ma shum

 • SUPER JENI MA TE MIRET!!!😎🔥✌

 • hah

 • 😂😂😂😊

 • 2TON UN JAM ARIJANA MEMEDI DUA SHUM 2TON 2TON DUA SHUM LOVE

 • 👌👌👌👌👌

 • O zot kur e pasha qet kang si profil thojsha kang palidhje esht a hiq pa e ngu A sod e ngova OMG supet nice koka pse se ngojsha ma heret

 • Sa e bukur kjo kenge me e bukur se te gjitha kenget

 • shum keng e bukur 2 Ton me i miri suksese🎤

 • 💖❤️💖💖💖❤️❤️❤️❤️

 • What leanguage is this?

 • I

 • 😢😢😢😘😙😚💏💏💏💋👅💝💘💖👍👌

 • Che bella canzone

 • super keng 😍😍😍

 • 😇😇😇😇

 • 2ton ma i miri

 • one

 • e paska myt autotunen kjo qika lol

 • 2Ton cdoher antistress ka qenn 😋😋😍😍❤

 • Pa syza 2ton/i hahhhahah LOL

 • hahhahahaha

 • mvm👍👍👍

 • a hahahahahahah sa gabime matik

 • 👑✌🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻superrr

 • bravo...superrr keng bashkpunim perfekt ❤❤

 • Bukur bro 😉😍

 • Ti je ma e mira

 • Të lumtë Donjeta👍

 • 2ton un dua shum ti je zemra ime 2ton dua shum

 • Ska si tayna

 • we need for old 2 ton

 • shum bukur bravo sat mir zanin kjo qika edhe ebukur koka

 • bravooo

 • 2 ton te lumt si gjithmon kenge te mrekullueshme suksese dhe zeri i ksaj vajze qenka shum i embel dhe videoklip i passtervetem ti dhe kengetarja dhe pa lakuriqsi ...suksese

 • ❤😊💖💖👌super keng

 • shum keng e bukur bravo dyve

 • 🎶🎶🎶🎶❤❤

 • 2ton❤️❤️❤️

 • Super keng 2 Ton je super 😍😍

 • Geiles Lied...😋😋😋😋👌❤❤❤😘😍😍😍😍

 • What is this language dude

 • Nje super bashkpunim ❤😍super keng 😊🖐

 • Kjo donjeta super ze i bukur 2 ton thjesht super kenge bravo🤩🤩🤩🤩😉😉😉

 • Nice

 • de-tv.net/tv/video-TmnXRckPheA.html

 • Sandra aleks. Hahaha ab sah das s Access da geschähe ja aha Caravan Krähen s d VD s als das s als s sags haha Banana sah dassdieichistundIW sah w ja sechs avec schwaches aha cxdrsaywacd aha a a cs schauaverageundundinichals

 • ❤❤❤👄👄💋😭😭😭😟

 • Σε γαμαμε

 • Ej bre qfar kangeeee. E keni kallllllll 🔥🔥🔥🔥🔥❤️❤️❤️❤️💥💥

 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • saa e bukut kjo këng ... ❤️😍

 • Per zotin do bej like.( the per zotin mos harro)

 • Shum e bukur perfkte kjo kenga

 • Vajza e ka mbyt me auto tune 🙄

 • Veryy nice song :)

 • Shume keng e bukur❤❤❤❤💕

 • Shum e bukur kjo keng

 • 😀😀😀😀😀😀😀

 • I like this song,more than my ex🤷‍♂️

 • Kuku ti je ajo Donjeta e vogel qe ke bo covera a bravooo se yll je dhe ke zo perfect 😚😚