No video

Mozzik - NANA (prod. by Li & Macloud)

Am 15 Dez 2018 veröffentlicht
MOZZIK - NANA
⇒ Spotify ► zyrk.us/MozzikSpotify
⇒ Instagram ► instagram.com/mozzik/
⇒ Mozzik Kanal abonnieren ► zyrk.us/mozzikabo
MUSIK
Text: Mozzik
Musik, Produktion und Mix: Li & Macloud
Master: Milian Mastering
VIDEO
Video by Orkan Çe
⇒ Instagram ► instagram.com/orkan.ce/

Walk This Way Records
⇒ Kanal abonnieren ► zyrk.us/WtWabo
⇒ Instagram ► zyrk.us/WTW_IG
⇒ Facebook ► zyrk.us/WTW_FB
(P)+(C) 2018 Walk This Way Records, under exclusive license to Warner Music Group Germany Holding GmbH / a Warner Music Group Company.
#mozzik #nana #loredana

KOMMENTARE

 • 🙏🙏🙏🙏

 • Ata qe e dojne nënë e tyre leta bejn like ne koment

 • Bravo nana asht Drita e shpis❤️

 • Ne kena andrra vlla, kena vizion Zoti vonon thojn po nuk harron Na kena jete vlla a po harron Me 2 Euro vlla jan bo 2 milion 🚀

 • M'u knaq shpirti♥️

 • Super kenge super hit Bravo MOZZIK respekte super kenge

 • Im scared

 • Bravo por nanen edhe jeten duhet me jap

 • sa like shkojn per nanen

 • sa me ke emocionu un ja kushtoj babait kete keng se jam Jetime

 • Hallall çër lloj kenge te lumt goja dashni❤

 • hallall

 • hahahahhahaha😂😄😂😂😂😂😂😂😂hahaahhhahahahhahahaahahhahaha o Baba Baba baba

 • Shkebore ara albania shipatqer bobe shky pake hajde karate

 • Roma me ty bro

 • Bravo Mozzik

 • Δ illuminati Ⓒ Match Predictions The number one for the football match prediction football1x2p.blogspot.com Match Predictions , Half Time / Full Time 1/2 - X/1 - 1X2

 • Mozik the best

 • BRAVO ESHTE THJESH NJE KRYEVEPER "nana" fjala me e shtrenjt per cdo njeri ♥️💚💗 Like

 • Nana eshte shpirti i jetes son ♥♡

 • bravo nana

 • 😢❤😍

 • Kjo osht kong e meriton medaljen👏🏻👏🏻❤️❤️

 • 👏🎄🎁😍🙋😍💗💟👏💙💝💜💎💑💏

 • Nächste Video Dreh in Konstanz??

 • Bravo Babe 🐥

 • 😭💔

 • “Nalu vlla se s jena kta na” 👍

 • Kta qe ja kan bo dislike skan Zemer ,,se kjo kang me shummm kuptim eshte...♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Kush k4ri e ka bo dislike

 • Ju shka be bani dislike nuk keni ndjenja per nënën

 • mozzik je shum je jum i mir veq vashto dhe urime qenke baba urim shum tjera 😍😍

 • kenga me e mir e mozik nona bravo

 • nona esht ma e vlershme se gjithshka

 • Like kush mendon se nena eshte drita e jezes son dhe lumturija e zemres son mpu e kini

 • Genga mo e dimshme e moziikit 😢😢☹👑❤❤

 • O Nana o Baba

 • Mozzik-egLibedj-ondLorendana

 • o mozik je ma i miri

 • Mozzik❤

 • you a cool you a king

 • o mret je super

 • 🌹🌹🌹🌹🌹🌹😘muah

 • Junge geiles lied verstah alles

 • 🇽🇰❤️❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️❤️🇽🇰 🇽🇰❤️❤️❤️🇽🇰❤️❤️❤️🇽🇰 🇽🇰❤️🇽🇰❤️❤️❤️🇽🇰❤️🇽🇰 🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰 🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰 🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰 🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇽🇰 🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰 🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰 🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰 🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰 🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰 🇽🇰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇽🇰 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇽🇰 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇽🇰 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇽🇰 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇽🇰 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰 🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰❤️🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰❤️❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰❤️❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰❤️🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰 🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️🇽🇰🇽🇰 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • It's perfect❤❤

 • 😭😭😭te dua love mama papa tiamo amore

 • Ngushellime MOZZIK

 • bravo

 • Wann singst du deutsch?????

 • 💪💪💪💪💣💣💣💣💣

 • Se kuptoj ca ka ktu per tbo 👎 nket super keng😐

 • Sot 19 vjet pa ty #NANA sa po me mungon 8 Vjeq kesh kur shkove nga kjo Jetë NANA 😢😭😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

 • Bravo vlla ☝️

 • merrni msim o popull qysh mahet familja eqysh mun me arrit me familje bashk e jo t ndam . MOZIK love the lyrics .

 • Nono baba

 • muzika ma bukur qe ke ber deri tani boss

 • 14 janar 2019 💪

 • Respekt per prindrit

 • m.de-tv.net/tv/video-DmZS44BWCus.html

 • duhet me e mbush me like 💪 bravo mozzik respekt per Nonen 💗

 • hallall tkoft😘😘😇😇

 • king

 • Babo

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹

 • Kush e don nanën like

 • 👍👍👍👍

 • 😥😥😥

 • kingi

 • Mozzikk💙💙💙💙💙💙

 • Sa like behen per nanat tona

 • 💸💸💸💸💰💰💰💰

 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘

 • Nona jem ka vun pi kancerit qe dy jave asht ne spital dhe baba mka dek gati 3 nona vun pi kancerit mushknive

 • ❤️👸🏻

 • Respekt per kangen se teper e mire, veq qysh ta merr menja ty qysh nihet nana jote kur e din qe ki kang per kokain, per kurva, per t'shame lloj lloj? Me ni kang sun i del hak nanes shoq. Po pa ofendime, prap thom respekt per kete kang shume te mire. Nuk ka gje me te vlefshme ne jete, sesa prinderit tone.

 • #mozik #nana #loredana 🙏👨‍👩‍👦‍👦🤗😘🤗😘🤗😘🤗😘🤗

 • 🎤🎤🎤🎤🎤💰💰💰

 • Bravo MOZZIK per kete kenge te mrekullueshme

 • Bisha nr 1

 • Wer versteht nix aber findet es trotzdem geil???

 • Like ket

 • Mrekullia e Shqiptarhones. je MOZZIK, këng me shum domethanje, inle të. gjithat për nënën dhe fillove nga fillimi👍

 • Versteh kein Wort aber fühle es hart!

 • mozzik dhe azet ma te miret jeni edhe veq juve ja u di kanget dhe gruas mozzikut💖❤

 • Azet ft. Mozzik💖

 • 4K COMMENT

 • Kysh jan ata tpa shpirt qe kan ba dislike kjo kanga ne te vertet ka 80k likes dhe 3k dislikes

 • 5M

 • 👍👍👍

 • Nana ❤

 • Shum mir nana 😍😍😍

 • Bravo

 • bruder respekt maschala

 • Brravo Brravo..

 • "Bravo 😄😉😉😉😉😉😉

 • Wahre Worte❤️🙏🏼

 • ❤️❤️

 • ❤️❤️