Yll Limani - Vaj (Official Video)

Am 5 Dez 2018 veröffentlicht
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: fanlink.to/Vaj
Yll Limani - Vaj
Music & Produced: Cricket
Lyrics: Yll Limani
Mix/Master: Lorenc Aliaj

Connect with Yll Limani:
instagram.com/ylllimani/

KOMMENTARE

 • l love you Yll Limani

 • Se di pse kenget mat mira nuk garojn ne festivalin ne TVSH ta perfaqsojn Shqiprin ne Eurovision hmm

 • Deep one , you are the best babe

 • 😭😭😭😭

 • Vëllau I Florit 🤔😂

 • Greetings from america damn boy i dont understand nothing but i love ur voice

 • Je me i mir😍

 • Besar Arifi TËDUA SHUM 😍

 • Vaj vaj vaj ti bye bye bye Love It

 • Sa paren e ke bo edhe apet spot nkerr po bon

 • Bravo ylli si gjithome kenge shum te bukura 👏🏻😉

 • Ti qe lexon kete koment dhe ben subscribe----> --de-tv.net/ch/UCFp3UtUkzmbkBbNwJ2OWn1A--?

 • Bukur

 • Ja vlen ta degjosh❤❤❤❤❤❤

 • Jeshumimirekengetarimeimireishekullit

 • Beautiful song😘 but I don't understand anything😐

 • 😘😘

 • ♥️♥️♥️♥️😘😘😘😘😘

 • I‘m Kurdish but like your music so much👏🏼👏🏼👏🏼

 • Comment po jo kenga 1000) test I 10000 mir sukses😙😙😙😗👽👩🤙

 • Omg😍💔

 • Bravo 👍👍👍👍❤❤❤

 • Ylli si gjithmone ⭐️ Kom pas fat qe e kom taku personalisht edhe eshte shume njeri i mire te njejte i ka edhe prinderit e veqanerisht nanen❤️❤️

 • You're the best 😘

 • Hala pa e ngu e kom dit qe osht hit je ma i miri vetem vazhdo suksese ne 2019

 • 😭❤️

 • Oh keng qe mka shti me kajt shum

 • shum e buke

 • ❤❤💙

 • 😍😍

 • Shum suksese yll limani 💗🎤🎵

 • Tayna këngë e re de-tv.net/tv/video-eVZmqUhIAzw.html

 • Me i miriii je 🤩

 • Se krejt kan me tu kthy, edhe zemren kan me ta thy njejt si mu edhe ty. 😓 fjalen ti se majte...

 • Bravo ylli limani eshte nje hit i vertet-bravo bravo bravo

 • So Proud of Yll coming out as LGBT

 • pedeer

 • Bella (y)

 • ❤❤❤👌👌👌❤❤😍

 • Like kujt I mungoj nje zo si Ky I Yllitt❤️❤️❤️❤️

 • Perlë !

 • Beautiful song 👏👏 what goes around comes around #KARMA ! YEP

 • Ma i miri je

 • Yll je ke nje ze te vecant qe te buron nga shpirti si je dhe ti ❤️❤️

 • 💣💣💣💥💥👑👑🌏🌟🌟🌟🎤🔊🎶👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • suksese ❤❤❤❤

 • Po beje nje keng me orekster mo plak,mjaft me elotronic beats

 • Rrespekte yll limani super keng ❤️

 • 0:01 0:02 0:03 0:04 0:05 0:06 0:07 0:08 0:09 0:10 0:11 0:12 0:13 0:14 0:15 0:16 0:17 0:18 0:19 0:20 0:21 0:22 0:23 0:24 0:25 0:26 0:27 0:28 0:29 0:30 0:31 0:32 0:33 0:34 0:35 0:36 0:37 0:38 0:39 0:40 0:41 0:42 0:43 0:44 0:45 0:46 0:47 0:48 0:49 0:50 0:51 0:52 0:53 0:54 0:55 0:56 0:57 0:58 0:59 1:00 1:01 1:02 1:03 1:04 1:05 1:06 1:07 1:08 1:09 1:10 1:11 1:12 1:13 1:14 1:15 1:16 1:17 1:18 1:19 1:20 1:21 1:22 1:23 1:24 1:25 1:26 1:27 1:28 1:29 1:30 1:31 1:32 1:33 1:34 1:35 1:36 1:37 1:38 1:39 1:40 1:41 1:42 1:43 1:44 1:45 1:46 1:47 1:48 1:49 1:50 1:51 1:52 1:53 1:54 1:55 1:56 1:57 1:58 1:59 2:00 2:01 2:02 2:03 2:04 2:05 2:06 2:07 2:08 2:09 2:10 2:11 2:12 2:13 2:14 2:15 2:16 2:17 2:18 2:19 2:20 2:21 2:22 2:23 2:24 2:25 2:26 2:27 2:28 2:29 2:30 2:31 2:32 2:33 2:34 2:35 2:36 2:37 2:38 2:39 2:40 2:41 2:42 2:43 2:44 2:45 2:46 2:47 2:48 2:49 2:50 2:51 2:52 2:53 2:54 2:55 2:56 2:57 2:58 2:59 3:00 3:01 3:02 3:03 3:04 3:05 3:06 3:07 3:08 3:09 3:10 3:11 3:12 3:13 3:14 U lodha pak por ja vlen :) Like komentit te pakten 😉 ose Subscribe me

 • Sa her tapo i thehet zemra kti palle nga bucat sa ka pazari po ku di ky pall rrumpall ca asht dashnija

 • Unik

 • OMG ! Kjo kenge eshte nje dashuri 😍😍❤❤.

 • ich verstehe kein wort. Aber ich finds geil.

 • Zeri yt 😍😍🎶🎶

 • Super kong 😍👊🏽

 • Yllii💙

 • nuk e kuptoj si nje kenge kaq e bukur nuk mer klikime

 • ylli me i mir

 • Te lumt bravoo gjdo kujtim ti majee ..❤❤❤👅🌷🌹❤❤

 • Kenga me e bukur 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • SUPER YLL

 • 🔊🎶🔁🚘

 • Me I miri prej krejtve ke kon dhe JE yll

 • ❤️❤️

 • Yll 😍

 • je fantastic. yll

 • Yll je sikur ke emrin

 • Facen . E racistit .. injorantit eka

  • pff valla na shqiptart jemi msu veq paragjykime , nuk e perkrahim te miren pa i sha artistat mat mire ,interesant😈

 • Urime super muzike Ylli

 • 😭😭😭 emocionet e mia kur degjoje kete kenge 😭😭😭

 • ♥♥♥

 • Harika bir şarki

 • Fantastica complimenta👍

 • 🌟

 • ♥️♥️♥️

 • 😍😍😍😍😍

 • Po ti je dashni 😍😍😍😍😍cdo kenge e jotja esht super🤗🤗😘😘

 • Oooiio sa e bkr

 • Karma vjen per te gjithe ^_^

 • teksti \ lyric : de-tv.net/tv/video-SkAi3mUPBLE.html

 • ❤HIT I 2019😍❤

 • 👍👍

 • Perfekte CDO kujtim ti maje se krejt kan me tu kthy shum domethense

 • Baba bojleri

 • Kenga me e mire (December 2018)❤️❤️❤️

 • Tdua 😍😍😍😘😘❤️❤️❤️❤️

 • Ju lutna ni bashkpunim me Dhurata Dora...😇😇😇

 • Te lumte is gja

 • bravooo ylli

 • Yll

 • Je super kengetar🤩🤩🤩

 • Shum bukur vaj vaj

 • T‘lumt Yll💕🍀

 • Shum super muzika 👏👏

 • Subscribe to PewDiePie! Now!

 • 20 Milion views soon ! 😀

 • T'myti dashnija bre Yll 😅😊😐

 • Ju lutem me ndihmoni ti bej 10 subscribe me kanal gaming

 • Bravo Yll!!! Another beautiful one ☺👏🏽👏🏽👏🏽

 • Po kerkoj neper komente ate debilin qe i shkruan te gjitha sekondat rrjesht poshte. -.-'